KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 5475040
nr 547 5040
Kopparstick
1700-tal, efter J P Hackert, 33x43 (oramad)
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:26:24
100 kr
150 kr
250 kr
450 kr
550 kr